NARLIDERE DORUKLIFE

Genel Bilgiler

İzmir’in markalı konut projeleriyle gelişen bölgesi Narlıdere’de, Üniversiteler tarafından onaylanmış temiz havaya sahip ve şehrin bu kadar içinde olup, aynı zamanda doğanın da tam merkezinde bulunan mevkide Doruk Group tarafından 7 bin metrekarelik alanda 40 konut kapasitesi ile inşa edilen Doruk Life projesi, büyüklükleri 250 ile 350 metrekare arasında değişen 3 veya 4 oda 1 salon villalardan oluşmaktadır.

YAŞAM’IN KEYFİNİ SÜRÜN!

DORUK Life’ta iki tip villa var. Üst kattaki villalarımız 3 katlı ve havuzları dışarıda yer alıyor. Ayrıca terasları da Güzelbahçe’den, Urla’dan ta ki iç körfeze kadar muhteşem bir deniz manzarasına sahip. Alt katta bulunan villalar 350 metrekare ve her birinin kendisine özel 40 ila 50 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunmaktadır.

Bunlarla birlikte villa içerisindeki tüm havuzlarımız 22 metrekarelik bir büyüklüğe sahip. Tek fark alt taraftaki villaların havuzunun evin içerisinde olması. Havuza yatak odasından geçilebildiği gibi bir alt kattaki salondan da camın ardından havuzda yüzenleri izleyebiliyorsunuz. Dilerseniz yine yatak odasından saunaya geçebiliyorsunuz. Diğer yapılardan en büyük farkı da otoparktan sadece size ait olan kişileştirilmiş kartınızla asansörünüze binip evinizin istediğiniz katına çıkabilmeniz.

“DORUK LIFE” HAKKINDA

DORUK Life’ta yaşayacakların kendilerini yazlıklarında gibi hissetmelerini isterken aslında bir ömür boyu huzur içinde yaşamını da sunuyoruz. Bahçesinde uğraşıp, gerektiğinde 5 dakikada kent merkezine inebilecekleri bir yer hayal ettik. Manzaramız da hiçbir zaman kapanmayacak konumda. Yazın en sıcak günlerinde bile serin ve kente kuş bakışı bir ortamı sunuyoruz. DORUK Life, kente ulaşım kolaylığı, doğanın içinde olması, sakin ve sessiz ortamına karşın İzmir’i ayağınızın altına sermesi ile de size kentin içerisinde huzur ve rahatlığı sunuyor.

PROJE DETAYLARI

Proje Adı: DORUK Life
Konum: Çamtepe Mh. Dokuz Eylül Cd. No: 38, Narlıdere
Alan ve Özellikler: Villa: 300 m2, 4 oda 1 salon
Tamamlanma tarihi: 2015 / Aralık
placeholder

YAPI DETAYLARI

 • Doruk Life projesi 4 bloktan oluşmaktadır.
 • Alt kattan girişi bulunan villalar 350 metrekare, üst kattan girişi bulunan villalar ise 250 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.
 • Villaların her birine ait özel kartlı asansör bulunmaktadır.
 • Villalarda kendine ait 22 metrekarelik bir büyüklüğe sahip yüzme havuzu ile sauna bulunmaktadır.
 • Villa tipine göre havuzlar evin içinde ve dışında yer almaktadır.
 • Villaların en dikkat çekici özelliklerinden biri de; alt kattan girişi olan evlerin havuzu içeride, üst kattan girişi olan evlerin havuzu ise bahçede bulunuyor olmasıdır.
 • Yatak odasından girilen havuzda yüzenler, alt kattaki salonda yer alan cam kısımdan izlenebilmektedir.
 • Projede yer alan villalarda bulunan teraslar eşsiz ve doyumsuz İzmir Körfezi manzarasına sahiptir.
 • Projede yer alan villaların her birinin kendisine özel 40 ila 50 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunmaktadır.
 • Doruk Life projesinin sosyal donatıları içerisinde; yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kapalı otopark (her daire için 2 arabalık park yeri), fitness merkezi ve kameralı sistemle desteklenen 24 saat güvenlik (2 site girişinde de güvenlik kulübesi) yer almaktadır.
 • Doruk Life projesi yapımı planlı metro durağına 200 m. mesafede yer almaktadır.
 • Doruk Life projesinin yüzde 60’lık kısmı lansmanı gerçekleştirilmeden satılmıştır